Dziękujemy za wspólne czytanie!!!

W imieniu  społeczności szkolnej Zespołu Szkół w Giedlarowej składam serdeczne podziękowania za udział w uroczystości zorganizowanej w ramach  narodowego czytania dzieł Henryka Sienkiewicza. Uczniowie szkoły podstawowej  mieli okazję wysłuchać  najciekawszych fragmentów „W  pustyni i w puszczy”.  Pragnę złożyć serdeczne podziękowania zaproszonym gościom  za przyjęcie zaproszenia i wspólne przeżycia podczas czytania : Pani Zofii Dąbek – radnej Giedlarowej i przewodniczącej Komisji Oświaty Gminy Leżajsk, Pani Grażynie Krówka – pracownikowi Gminnej Biblioteki Publicznej w Giedlarowej oraz Pani Magdalenie Niemczyk reprezentującej Gminny Ośrodek Kultury w Giedlarowej.

Serdeczne słowa podziękowania składam na ręce rodziców, którzy zaszczycili nas swoją obecnością i wcielili się w rolę lektorów: Paniom-   Stanisławie Drożdżal, Jadwidze Hacobyan, Barbarze Dudzie oraz Panu Arturowi Kulińskiemu. Dziękuję Paniom Joannie Fus i Grażynie Rębacz za przygotowanie kostiumów dla swoich dzieci, które wcieliły się w rolę głównych bohaterów sienkiewiczowskiej powieści. Szczególne słowa uznania kieruję pod adresem naszych uczniów – Natalii Fus i Adama Rębacza za fenomenalne odegranie ról Stasia i Nel ,  Ali Krzywonos i Phillipowi  Michno za profesjonalne prowadzenie uroczystości oraz zespołowi  wokalnemu za  piękną oprawę muzyczną.

Szczególne wyrazy uznania i wdzięczności składam pomysłodawcom i głównym „reżyserom” giedlarowskiego narodowego czytania – Pani Annie Czapli i Pani Krystynie Nowak, które zadbały nie tylko o scenariusz i  oprawę muzyczną, ale również każdy detal scenografii i prawdziwie uroczystą atmosferę, dzięki której wszyscy mogliśmy przenieść się w czasie i razem z bohaterami przeżywać najbardziej wzruszające i niebezpieczne przygody.

Wszystkim uczestnikom naszego wspólnego czytania jeszcze raz składam serdeczne podziękowania i do zobaczenia za rok!

Z poważaniem

Lidia Stępniowska

Dyrektor Zespołu Szkół w Giedlarowej